מה ללבוש ליום ספא

אחת הדרכים הטובות ביותר שבהן מכוני ספא משיגים רגיעה היא על ידי מתן מפלט ברור מגירוי יתר של חיי היומיום. בספא יום, הצוות יוצר חוויות בקצב איטי, ידידותי ומוצלח, פוטרים את האורחים מכל אחריות ומאפשרים להם לחיות באותו רגע טיפולי. עם זאת, לרבים עדיין יש שאלות בנוגע ללבוש הספא, כמו גם חרדות מהתפשטות לטיפולים כמו עיסויים. להלן מדריך כללי כיצד להתלבש ליום ספא.

מה ללבוש

מה אתה לובש ומביא ליום ספא תלוי לחלוטין באילו טיפולי ספא אתה מנצל באותו היום. עם זאת, בדרך כלל, תרצה להביא משהו קל, נוח וקל להחלפה ולאחסון. עם ההגעה, מכוני הספא בדרך כלל נותנים למבקרים נעלי בית, חלוק ומגבת, עם זאת, חלקם מביאים גם משלהם.

אם את מודאגת מקמטים, קרדיגנים, שמלות קז'ואל ובגדים אחרים שאינם קמטים הם הימורים בטוחים עבור לוקרים או סוגים אחרים של אחסון. כפכפים או סנדלים פתוחים עובדים היטב עבור נעליים. מכיוון שלרוב הטיפולים תלבשי חלוק, מומלץ גם תחתונים שמרגישים נוחים. טיפולים מסוימים כגון טבילה חמה, אמבטיות בוץ או חדרי סאונה עשויים לדרוש גם בגד ים.

ספָּא

תכשיטים הם פריט לבוש אחד שעדיף להימנע ממנו או לשמור אותו בבית כאשר מתכננים יום ספא. אביזרים כמו טבעות ושרשראות מפריעים למעסה או פדיקוריסטית מקצועית ועשויים להרגיש מסורבלים כשאתה עושה טבילה או אמבטיה. ואם תביאו תכשיטים, תצטרכו להוריד אותם, מה שעלול גם להוביל לאובדן.

קרא על מדיניות ונהלי ספא לעובדים כאן.

תביא תיק עם דברים חיוניים

אמנם אין בגדים, אבל הבאת תיק טוב, או סוג אחר של תיק גדול, חיוני. בכך ניתן להביא בגדים להחלפה במידת הצורך, ספר לקריאה לפני או במהלך הטיפולים וכל מוצרי טיפוח שתרצו למרוח לאחר הטיפול. כמו כן, מומלץ למבקרי ספא להשאיר את הטלפונים או מכשירים אחרים בבית או במצב שקט. החוויה אמורה להיות רגיעה ואסקפיזם אז עדיף לנתק כמה שאפשר.

תקשורת היא המפתח

אמנם ישנם מספר פריטי לבוש שאתה יכול להביא לספא כדי להפוך את החוויה שלך לחלקה יותר, אבל החרדות של אנשים רבים קיימות סביב התפשטות עבור הליכים כמו טיפולי זוהר במלח, עטיפת אצות, ובעיקר, עיסויים. בטיפול כמו עיסוי, תתבקשו להתפשט לרמת הנוחות שלכם. חשוב לתקשר עם טכנאי העיסוי שלך כי הם לא רוצים יותר מאשר שתהיי רגועה על השולחן.

קרא גם על נקודות לחץ על כפות הרגליים על כאבי ראש כאן.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן