תכנית ניהול CRM לספא

תוכנת ניהול ספא תוכננה במיוחד כדי לענות על הצרכים של מכוני ספא בבתי מלון ובאתרי נופש, כמו גם מכוני ספא וסלונים בבעלות עצמאית. תוכנת ניהול ספא מסייעת למכוני ספא ומכוני ספא עם קביעת פגישות, ארגון פרטי הלקוח וגביית תשלומים. חלק מהפתרונות אפילו מציעים תכונות אוטומציה וכלי שיווק, המאפשרים רישומי מלאי מדויקים יותר, פחות משימות שחוזרות על עצמן והעברת הודעות ממוקדות יותר.

תוכנת CRM לספא יכולה לפעול לצד מערכות POS, חשבונאות ושיווק דיגיטלי חזקות יותר, ולסייע לספא וסלונים במיוחד לשמור על רישומים פיננסיים נקיים יותר ולהפעיל קמפיינים שיווקיים יעילים יותר. כדי להיות זכאי להכללה בקטגוריית תוכנת CRM לספא, מוצר חייב:

  • כלול תכונות המיועדות למכוני ספא וסלונים
  • לספק פונקציונליות תזמון עבור ספא וסלונים
  • סיוע בניהול ותהליכי ספא וסלון

ה-CRM הטוב ביותר במיוחד עבור ספא

כספא, אתה צריך להתמודד עם משימות תזמון, ליישם קמפיינים שיווקיים יעילים ולספק חווית לקוח איכותית לכל מבקר. CRM שמגדיר תזכורות אוטומטיות, מספק תובנות על יוזמות שיווק ומזרז משימות מכירה יהיה ההתאמה המושלמת לקטגוריה זו. עיין במוצרים שלהלן כדי לבחור את ה-CRM הטוב ביותר לספא:

1. Monday

תוכנת יום שני פשוטה ביותר, עם תבניות מוגדרות מראש לכל מיני מצבים, המאפשרות לך להתחיל עם זה שהכי מתאים לך. זה גם נותן לך את היכולת להשתמש בעמודות כדי להציג את כל המידע שאתה צריך בכל זמן נתון. מעקב אחר הזמן לכל משימה, מעקב אחר מי אחראי על מה, סימון מיקומים, הוספת טקסט, מספרים, קישורים ועוד ועוד.

2. Bitrix24

Bitrix24 הוא CRM חינמי מלא בכלים לניהול לקוחות, תמיכה ואוטומציה שיווקית. זמין בענן ומקומי, עבור מכשירים ניידים ומחשבים שולחניים. כולל את כל הכלים החיוניים: משפכי מכירות, ניהול ערוצים, דיווח מכירות, צפייה בלקוחות ב-360 מעלות, תמיכה במכירות חוזרות ואוטומציה של מכירות. בנוסף, זה מגיע עם עשרות אינטגרציות זמינות, ואתה יכול גם ליצור יישומים משלך באמצעות REST API שלו.

3. HubSpot

HubSpot הוא אחד מכלי ה-CRM המוכרים בעולם, ואחד מההפניות הבלתי מעורערות בתחום השיווק הנכנס. פונקציונליות ה-CRM של Hubspot מאפשרת לך לנהל את כל פעילויות השיווק והמכירות כראות עיניך. לדוגמה, הוא מאפשר לנו לקבץ לפי קמפיינים שמייצרים דוחות מפורטים של מדדים על ההחזר האמיתי על ההשקעה בכל משפך ההמרות שחוויתי.

בנוסף, זהו כלי CRM שלם שהוא לגמרי בחינם. 56,500 לקוחות ביותר מ-100 מדינות סומכים על HubSpot על הצמיחה שלהם.

4. amoCRM

ההתמחות, והפרט שהופך אותו למוזר, של amoCRM הוא העברת ההודעות. הודות לטכנולוגיה שלה היא מוסיפה סט שלם של יישומי הודעות לארסנל שלה, ומאפשרת לה להגיב במהירות ללקוחות פוטנציאליים וליצור יותר מכירות. אתה יכול לזהות את ההתקדמות של כל לקוח פוטנציאלי, לקבל תצוגה מקדימה של סטטוס המשימה ולקבל סקירה כללית של סטטוס המכירות הכולל. יש לו גם אפליקציה לנייד.

5. Creatio 

Creatio מוגדר ככלי המאפשר ניהול של כל לקוח, בצורה מסוימת, בכל שלב במחזור החיים. מהמקור הראשוני או ההובלה, דרך יצירת המכירה ועד לשירות לאחר המכירה. יש לו ממשק פשוט, ידידותי ומגיב המאפשר, במבט חטוף, להמשיג את המצב הספציפי של כל לקוח. בנוסף, היא מאפשרת לחבר את התהליכים בין שיווק, מכירות ושירות לקוחות.

פילינג כימי לעור

6. DaySmart Salon

DaySmart Salon (לשעבר Salon Iris) היא תוכנת CRM עסקית מקיפה המשמשת למעלה מ-50,000 סטייליסטים ברחבי העולם. עם טכנולוגיית קביעת פגישות מקוונת, כלים שיווקיים והתקדמות טכנולוגית עדכנית, DaySmart Salon ממצבת באופן ייחודי סלונים וסטייליסטים עצמאיים לעבוד באומץ, לקחת פיקוד על הקריירה שלהם ולנהל את העסק שלהם ביעילות עם דיוק וכשרון.

7. Mindbody

תוכנת ניהול עסקי Mindbody מעלה את כל חווית הלקוח שלך. צור מעורבות עם קידומי מכירות אוטומטיים וקמפיינים מותאמים אישית בדוא"ל וטקסט. הפוך את ההזמנה לפשוטה עם תזמון חלק ודלפק קבלה מופעל בינה מלאכותית וראויה. עקוב אחר מדדי מפתח עם דיווח חזק, הגדל לידים ללקוחות נאמנים עם CRM משולב, והבדיל את המותג שלך עם אפליקציה מותאמת אישית. פשט את היום שלך והעניק ללקוחות שלך את תשומת הלב שמגיעה להם. תזמן את ההדגמה החינמית שלך עוד היום.

8. Zenoti 

Zenoti הוא הפתרון המבוסס ענן המוביל לסלונים, מכוני ספא, תרופות רפואיות ומרכזי כושר, מהימן על ידי למעלה מ-22,000 עסקים ב-50 מדינות. פלטפורמה זו עטורת הפרסים הכוללת הכל נועדה לייעל את הפעילות במספר אתרים, לשפר את חוויות הלקוחות ולהניב תוצאות חיוביות כמו הגברת נאמנות וגידול בהכנסות.

בליבה, Zenoti מספקת ממשק גרירה ושחרור אינטואיטיבי עם לוח שנה משולב להזמנות מקוונות, הזמנות מחדש ותזמון צוות ללא מאמץ. הפלטפורמה מציעה גם טכנולוגיית תזמון מקיפה לניהול לוחות שנה של שיעורים, הזמנת חדרים והזמנת מתקני לוקרים.

כאפליקציה מקורית לנייד ב-iOS ואנדרואיד, Zenoti מביאה את הנוחות של הזמנת פגישות, ניהול לוחות זמנים ועיבוד תשלומים תוך כדי תנועה. ניתן לקבל חשבוניות אלקטרוניות בצורה חלקה ולבצע תשלומים, הודות לאוטומציה של תהליכי החיוב של Zenoti. זה מציע למשתמשים מערכת תשלום מהירה, ניתנת להתאמה ומאובטחת, בתוספת אפשרויות ללא מגע כגון צ'ק-אין עצמי ותשלום אוטומטי לנוחות נוספת.

מעבר לכך, Zenoti מארח חבילה של פונקציות נוספות כולל שיווק חכם, יצירת טפסים דיגיטליים, לכידת מרשמים אלקטרונית, בקרת מלאי ודיווח מותאם אישית. כלי השיווק האוטומטיים של הפלטפורמה מאפשרים שליחת תזכורות שירות מותאמות אישית, הודעות יום הולדת והצעות מכירות צולבות כדי לטפח את קשרי הלקוחות. במקביל, הדוחות המותאמים אישית מאפשרים לעסקים לקבל תובנות חיוניות מנתוני ביצועים, ובכך לשפר את פעולות הניהול.

מדוע מכוני ספא צריכים להשתמש ב-CRM?

בניגוד לעסקים גנריים, ספא עושים הרבה יותר ממכירת סחורות וקבלת תשלומים. עליך לנהל פגישות ולספק שירותים מותאמים אישית ללקוחות כדי לשמור על קשרים טובים. CRM מספקת לך פלטפורמה לתיאום פגישות בזמן ומאפשרת ניהול הזמנות ספא ישירות בתוך המערכת.

CRM עוזר לך לשמור על מלאי מרוכז ולחדש מלאי של הציוד הדרוש. הממשק האינטואיטיבי שלו מספק חוויה ידידותית למשתמש ומפשט את ניהול העסק. אתה יכול בקלות להפיק חשבוניות עבור השירותים הניתנים ולתחזק מאגר מידע המכיל את כל המידע הרלוונטי על הפעילות הפיננסית שלך, הלקוחות ומאמצי השיווק שלך.

פלזמה עשירה בטסיות

כבעלים של ספא, ייתכן שאין לך את כוח העבודה הדרוש; להתמקד בהיבט העסקי. עם זאת, זה חיוני בדיוק כמו מתן שירותים איכותיים ללקוחות שלך. על ידי שילוב CRM בספא שלך, אתה יכול ליצור זרימות עבודה ייחודיות שהופכות משימות חוזרות לאוטומטיות ומקלות על ניהול הנתונים העסקיים שלך.

CRM משתלב עם ערוצי מדיה חברתית ומספרי טלפון כך שתוכל לשלוח הודעות מותאמות אישית כדי לשמור על מעורבות יעילה עם בסיס הלקוחות שלך ולהפוך אותם ללקוחות הנאמנים שלך. עם CRM, אתה יכול להגדיר תזכורות להתראות כדי להתריע על הזמנה קרובה כדי שתוכל להתכונן או לתזמן מחדש את הפגישה בזמן אם אינך זמין.

קרא גם:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן